top of page

Šmoulové – Magický svět přináší nejen zábavu, ale i poznání. Posláním celého parku je inspirovat děti k ochraně životního prostředí v jejich okolí i k ochraně klimatu celé planety.

Na co se můžete těšit: 

  • Zábavně vzdělávací park Šmoulové – Magický svět inspiruje učitele mluvit s dětmi o složitých tématech jednoduchým způsobem, a začlenit tak do výuky téma ochrany přírody, téma klimatické změny a téma udržitelného rozvoje planety.

  • Na vzdělávací stezce parku Šmoulové – Magický svět se podílí tým odborníků a fotografů z National Geographic. Stezka je zaměřena na ochranu české krajiny, poznávání přírody a chráněných druhů v Česku.

  • Vzdělávací stezka je připravena v různých stupních odbornosti, aby se lehce přizpůsobila mladším nebo starším žákům a studentům. 

  • Šmoulové pocházejí z Bruselu, odkud s sebou přináší své mezinárodní poslání. Právě tam vznikla úzká spolupráce mezi šmouly a OSN – Organizací spojených národů. Šmoulové se tak stali ambasadory OSN v dětském světě. V zábavním parku se děti jednoduchou a hravou formou seznamují se 17 cíli OSN udržitelného rozvoje planety.

PRO ŠKOLY
 

Registrace školy

Děkujeme za objednávku. Probereme ji s taťkou Šmoulou a obratem dáme vědět. Vaši Šmoulové

Otevírací doba:

PONDĚLÍ–PÁTEK   10.00–19.00

SOBOTA–NEDĚLE   9.00–19.00

VSTUPENKY

Cena pro skupiny studentů:

190 Kč / student v týdnu

280 Kč / student o víkendu

INFOLINKA PRO ŠKOLY - 733 783 404

je provozu každý všední den 9.00–15.00.

Za každých 10 zakoupených studentských vstupenek je 1 vstupenka pro učitele zdarma. 

 

Skupiny jsou vpuštěny do parku ve 20minutových intervalech.

Skupiny více než 35 studentů budou rozděleny do dvou menších skupin s rozestupem cca 10 minut.

Návštěva parku trvá minimálně 2 hodiny.

K získání slevy a VSTUPU PRO PEDAGOGICKÝ DOPROVOD ZDARMA je nutná potvrzená registrace nejméně 2 dny před příjezdem na email vstupenky@jvsgroup.cz.

bottom of page